БРУТАЛНА КАМПАЊА ПРОТИВ "ЕР СРБИЈЕ": Због лета ка Москви фотографије мржње шире се друштвеним мрежама (ФОТО)
ПОКРЕНУТА је злонамерна кампања на друштвеним мрежама против "Ер Србије" јер и даље имају линије према Москви.
Фото: Твитер
Кампања је до те мере сулуда да се на једној фотографији може видети монтажа на којој авион из Србије бомбардује Украјину.
На једној монтажи се виде стјуардесе и лидер нацистичке Немачке Адолф Хилер, иако су Србија и Русија страшно страдале у борби против нацизма за време II светског рата.
Фото: Принтскрин Твитер
Још није познато да ли је кампања покренута из истог центра одакле и долазе лажне дојаве о бомбама у авионима "Ер Србије" који лете за Москву.
Очигледно је да постоји намера да се нанесе велика штета "Ер Србији" и да се води специјални рат против државне авио-компаније.
Фото: Принтскрин Твитер
Фото: Принтскрин Твитер
Фото: Принтскрин Твитер
Препоручујемо
КОМУНАЛЦИ ДОБИЛИ НОВА ОВЛАШЋЕЊА: Ако урадите ово, платићете и до 150.000 динара
13. 05. 2026. у 11:48
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (23)