ПРВА ЛИНИЈА БЕОГРАДСКОГ МЕТРОА ЗА ШЕСТ ГОДИНА: Мали обишао радове на Макишком пољу (ФОТО)

Новости онлајн

23. 05. 2022. у 14:59

МИНИСТАР финансија Синиша Мали обишао је данас радове на пројекту изградње београдског метроа на Макишком пољу и тим поводом се огласио на свом Инстаграму.

ПРВА ЛИНИЈА БЕОГРАДСКОГ МЕТРОА ЗА ШЕСТ ГОДИНА: Мали обишао радове на Макишком пољу (ФОТО)

Фото: Инстаграм

- Данас смо обишли радове на Макишком пољу, одакле ће се кретати прва линија београдског метроа. Радови теку по утврђеној динамици и плану, а прва линија би требало да буде пуштена 2028. године. Она ће бити дугачка 21,4 км и имаће 21 станицу, док ће друга линија бити дуга 23,1 км и имаће 25 станица. Поносни смо на овај пројекат, чијом реализацијом остварујемо снове генерација Београђана - написао је Мали на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила