МИНИСТАР МАЛИ СЕ САСТАО СА КОНРАДОВОМ: Захвални смо на подршци Немачке и спремни смо за још јачу сарадњу

Новости онлајн

21. 11. 2022. у 12:57

МИНИСТАР финансија Синиша Мали састао се данас са амбасадорком Немачке Анке Конрад.

МИНИСТАР МАЛИ СЕ САСТАО СА КОНРАДОВОМ: Захвални смо на подршци Немачке и спремни смо за још јачу сарадњу

Фото: принтскрин/Инстаграм/mali_sinisa

- Састанак са немачком амбасадорком Анке Конрад, са којом смо разговарали о свеукупној економској ситуацији у Србији и свету, као и о сарадњи наше две земље и заједничким пројектима. Упознао сам амбасадорку са макроекономским показатељима у Србији, који су стабилни, и са буџетом за наредну 2023. годину. Посебна тема је била и енергетика, којом ћемо се стратешки бавити у наредним годинама. Такође, Немачка је наш први спољнотрговински партнер, а видимо простора за још јачу сарадњу. Захвални смо на подршци - написао је министар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Отказ тренеру! Радикалан потез КК Црвена звезда