ПОЗИВ ГРАЂАНИМА: Министарство грађевине огласило рани јавни увид у Просторни план
ГРАДСКА управа Пожаревца саопштила је да је Министарство грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре огласило рани јавни увид поводом израде „Просторног плана подручја посебне намене за мрежу електроенергетских водова на потесу ХЕ „Ђердап 1“, ТЕ „Дрмно“, производни рударски системи у Мајданпеку и Бору.
Д. Новковић
Увид се може обавити до 2. октобра, на интернет страницама надлежног министарства и јединица локалне самоуправе у обухвату планског документа: Пожаревац, Кучево, Мало Црниће, Бор, Зајечар, Кладово, Мајданпек и Неготин.
Правна и физичка лица могу доставити своје примедбе и сугестије и на тај начин утицати на планска решења.
Препоручујемо
ЧЕКА СЕ ОДЛУКА СКУПШТИНЕ ГРАДА: У Пожаревцу грејање од 1. октобра скупље 10 одсто?
25. 09. 2023. у 11:00
У СУСРЕТ ПОПИСУ ПОЉОПРИВРЕДЕ: На обуку иде 110 кандидата из Браничевског округа
21. 09. 2023. у 10:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)