МОМИРОВИЋ: Куповином производа са ознаком "Боља цена" грађани могу да уштеде и неколико хиљада динара
РЕЗУЛТАТИ акције "Боља цена" су охрабрујући, грађани имају прилику да купе производе по знатно нижим ценама, што је омогућило породицама да остваре значајне уштеде од неколико хиљада динара у својим буџетима, изјавио је министар трговине Томислав Момировић током данашњег обиласка малопродајног објекта „Аман“ у Батајници.

Фото: МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊЕ И СПОЉНЕ ТРГОВИНЕ
- Ова акција није само економска иницијатива, већ и наша борба за бољи стандард грађана, за који се боримо и повећањем плата и пензија, као и увећањем минималне зараде. 'Боља цена' је заједничка акција и иницијатива државе и малопродаваца и њен основни циљ је да заштитимо стандард грађана и помогнемо им да за свој тешко стечен новац могу да купе што више производа. Сарађивали смо са многим трговцима и произвођачима како бисмо осигурали да производи са сниженим ценама буду лако доступни широм земље. Такође, спровели смо и едукативне кампање како бисмо грађане обавестили о могућностима које им пружа акција 'Боља цена' у преко 2.500 објеката широм Србије - констатовао је Момировић.
- Још једном хвала свим грађанима Србије на поверењу које су нам пружили - рекао је министар Момировић и додао да ће се наставити са унапређењем услова за потрошаче и још једном је позвао трговце и произвођаче да и даље подржавају ову акцију и пружају нашим грађанима приступачне опције за своје потребе.

Фото: МИНИСТАРСТВО УНУТРАШЊЕ И СПОЉНЕ ТРГОВИНЕ
У оквиру акције „Боља цена – цена за народ“, у више од 2.500 продавница на територији целе Србије, налази се 36 категорија производа. Производи у продавницама су јасно означени знаком „Боља цена“ како би потрошачима било лакше да их нађу на полици и купе.
БОНУС ВИДЕО:
Милојичић: Да је Ђинђић данас жив, подржао би одговорну и храбру политику Вучића
Препоручујемо

"БОЉА ЦЕНА ‒ ЦЕНА ЗА НАРОД": Од данас на снижењу још 16 нових категорија производа
20. 09. 2023. у 06:50

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ДРАМА НА ГРАДИЛИШТУ! ЈЕДНА ОСОБА ЗАРОБЉЕНА, ТРОЈЕ ПРЕЖИВЕЛО: Грађани позвани да се евакуишу због додатног урушњавања (ФОТО/ВИДЕО)
КАКО преносе локални медији, претпоставља се да су две особе заробљене након што се срушило градилиште Шин Ансан, у Иљик-донгу, Гванмјон-си, близу јужнокорејске престонице.
11. 04. 2025. у 10:00 >> 10:12

ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Масовне ликвидације грла, лешеве бацају у јаме и заливају кречом - ничу сточна гробља широм земље
"УКОЛИКО би дошло до новог избијања, било би неопходно поново дефинисати зоне ограничења у радијусу до 10 километара. То би значило не само тестирање скоро више од 120.000 грла стоке, повећан ризик даљег ширења заразе, пооштравање ветеринарских мера и значајна ограничења стављања производа у промет, већ и да се не предузимају мере које су изнад свих неопходних мера порекла са фарми."
11. 04. 2025. у 15:23
Коментари (0)