"ПОДИГЛА СЕ СВЕСТ ГРАЂАНА СРБИЈЕ" Министар Мали на питање "Новости" - Очекујем да ће ове године већи број људи учествовати у наградној игри
ПОТПРЕДСЕДНИК владе и министар финансија Синиша Мали представио је данас у Палати Србија нови циклус наградне игре "Узми рачун и победи 2024".
Фото: М. Шкорић
Након презентације, министар Мали је у делу посвећеном питањима новинара одговорио и на наше питање - да ли очекује већи број пријава за овај циклус наградне игре, с обзиром на то да је наградни фонд увећан за 300.000 евра.
- Очекујем да ће много већи број људи учествовати ове године у наградној игри. Прошле године је први пут игра била у дигиталном формату, први пут су се људи навикавали на нови систем е-фискализације, кју-ар кодове, на начин скенирања. Ове године, с обзиром на побољшање у апликацији, све ће ићи много брже. Подигла се свест грађана Србије - не само око тога да постоји наградна игра, него са друге стране да постоји цела борба и активност која је везана за борбу против сиве економије. Наградни фонд је повећан, лепи су станови, Земунске капије су у питању, сигуран сам да ће већи број грађана учествовати у наградној игри. На крају крајева - све ово чинимо како би се свест грађана подигла на што већи ниво. Није овде питање ни награда, ни станова, питање је да причамо о томе, разлог због ког ово радимо је да сви будемо свесни да једну бољу, нормалну, изграђену државу можемо имати само ако сви заједно учествујемо у томе - рекао је министар, одговарајући на наше питање.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ: Ево колико ће станова бити додељено и када је прво извлачење
11. 04. 2024. у 11:10
УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ: Министар Мали представио нови циклус наградне игре (ВИДЕО)
11. 04. 2024. у 11:00 >> 11:17
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)