ХИТНО ПОВУЧЕН ПРОИЗВОД СА СРПСКОГ ТРЖИШТА: Постоји ризик од пожара и опекотина
Електрична ударна бушилица повучена је са тржишта, робне марке POWER PLUS модел IMACT DRILL - ударна бушилица POWP2050 серије 15-10-202200857/00514, јачине 1050W, напона 230-240в, фреквенције 50хр, намењена за бушење дрвета, метала, пластике и зидова, а производ је упакован у пластичну кутију.
Фото Shutterstock
Испитивањем производа утврђено је да се дугме за покретање рада бушилице може заглавити, што може довести до опасности у непредвиђеним околностима и повреда корисника, саопштено је на сајту НЕПРО.
Изолација проводних жица које воде до кућишта не може да издржи високе температуре па приликом дужег рада може доћи до пожара и опекотина.
(Блиц)
БЛУМБЕРГ НАЈАВЉУЈЕ НОВА ОТКРИЋА: Зеленски је можда умешан у корупционашку аферу која тресе Украјину
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски могао би бити умешан у велики корупционашки скандал у енергетском сектору, пренео је амерички магазин Блумберг, позивајући се на изворе у антикорупционим институцијама.
12. 11. 2025. у 11:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)