ВУЧИЋ: Имамо још 4 дана до потпуног заустављања рада НИС-а ако не дође до одобравања лиценце
25. 11. 2025. у 11:08
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић обраћа се јавности из зграде Генералног секретаријата председника Републике.
Повезане вести
ВУЧИЋ: Неће бити укинут безвизни режим са Русијом
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током гостовања у емисији "Ћирилица Миломира Марића" на ТВ Прва говорио о уценама ЕУ.
01. 06. 2026. у 21:13
"У СВЕТУ ДОЛАЗИ ДО ТЕКТОНСКИХ ПРОМЕНА" Вучић: Предвиђам да ће сукоби завршити и са најтежим жртвама у историји човечанства
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о ситуацији у свету и рекао да предвиђа да ће сукоби завршити и са најтежим жртвама у историји човечанства, јер ће бити коришћено оружје које је само једном коришћено.
07. 03. 2026. у 11:24 >> 11:24
МОСКВА ПОТВРДИЛА: Орешником смо гађали Украјину!
МИНИСТАРСТВО одбране Русије потврдило је данас да је у нападима на циљеве у Украјини коришћена ракета Орешник.
24. 05. 2026. у 10:57
ИСТОРИЈСКА ПОСЕТА! Вучић стигао у Кину
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић допутовао је рано јутрос у Кину где на позив кинеског председника Си Ђипинга борви у званичној посети од 24. до 29. маја.
24. 05. 2026. у 06:06
ЕКСКЛУЗИВНО - "НОВОСТИ" НА МЕСТУ ЗЛОЧИНА: Прва слика са ископавања бурета у ком су, како се сумња, остаци Александра Нешовића Баје
„НОВОСТИ” ексклузивно објављују прву фотографију са забаченог локалитета у атару села Јарковци, где су полицијске снаге и форензичари након вишедневне опсежне потраге лоцирали и откопали метално буре са бетонираним телом за које се сумња да је убијени Александар Нешовић Баја.
21. 05. 2026. у 17:37 >> 18:07
Најновије из рубрике
РОДИЛО ДА ОБОРИ РЕКОРДЕ: Воћари ове године очекују боље резултате него деценијама уназад
ДУГО времена воћни плодови нису били тако примамљиви на пијачним тезгама као ове године.
09. 06. 2026. у 16:52
МИЛИЈАРДЕ НЕСТАЛЕ ПРЕД ОЧИМА ВЛАСТИ: Како је Украјина допустила прање 4,5 милијарди долара
УКРАЈИНСКА пореска служба саопштила је да је открила трагове велике шеме изношења капитала и прања новца кроз лажно приказану међународну трговину вредну око 4,5 милијарди долара, у коју је укључено више хиљада фиктивних компанија.
09. 06. 2026. у 16:39
СРБИЈА И АНГОЛА У НОВИМ ПОДУХВАТИМА НАКОН ПОЛА ВЕКА УСПЕШНЕ САРАДЊЕ: Председник Вучић позвао привреднике из те земље да дођу у Србију
Више од 110 привредника Србије и Анголе отвара ново поглавље економског партнерства Србија и Ангола желе да отворе ново поглавље партнерства засновано на снажнијим економским везама, обостраним улагањима и заједничким пословним подухватима привредника, који ће за своје иницијативе и инвестиције имати највећу политичку подршку обе државе, поручили су председници Србије и Анголе Александар Вучић и Жоао Мануел Гонсалвеш Лоренсу на Округлом столу „Србија и Ангола: Од успешних пројеката до нових партнерстава – 50 година пријатељства и сарадње“.
09. 06. 2026. у 16:15
Награда "Београдски победник 2026" за 23 произвођача ракије (ФОТО)
НАГРАДА "Београдски победник 2026" свечано је данас додељена за 23 произвођача ракије који су претходно учествовали у оцењивању у оквиру манифестације "Београдски ракија фест 2026".
09. 06. 2026. у 15:55
ПОЧИЊУ ИСПЛАТЕ СРЕДИНОМ ЈУНА: Ево ко има право да добије новац
РЕЧ је о исплатама накнада на основу решења подручних канцеларија Хрватског завода за социјални рад.
09. 06. 2026. у 15:45
Коментари (0)