РЕКОРДНА ПОНУДА ЗА ЕXПО 2027: На тендер за маркетиншке услуге пристигло 17 понуда

В.Н.

27. 01. 2026. у 11:10

НА тендер за маркетиншке услуге, који је расписало предузеће ЕXPO 2027 д.о.о. пристигло је укупно 17 понуда на три партије.

РЕКОРДНА ПОНУДА ЗА ЕXПО 2027: На тендер за маркетиншке услуге пристигло 17 понуда

Фото: ЕКСПО

За пружање услуга у оквиру партије један, која обухвата организацију догађаја, пристигле су три понуде. За пружање услуга у оквиру партије два, која се односи на дигиталне маркетиншке услуге, пристигло је осам понуда, док је на партију три, која се односи на пружање услуга односа с јавношћу, пристигло шест понуда.

Директор предузећа ЕXPO 2027 д.о.о. Данило Јеринић изразио је задовољство због великог броја компанија које су учествовале на тендеру.

 - Тај број показује да је Експо атрактиван пројекат и да многе креативне компаније желе да буду део овог глобалног бренда - рекао је Јеринић.

Он је истакао да је просек броја компанија које се јављају на јавне набавке у Републици Србији 2,5.

 - Драго ми је што Експо мења овај тренд набоље. Пројекат Eкспо припада свима, нема привилегованих, поступци су потпуно транспарентни, и зато позивам све компаније у Србији да прате наше тендере и да се на њих јављају у што већем броју - рекао је Јеринић.

Одлука о најбоље рангираном понуђачу биће донета након евалуације пристиглих понуда, а у најкраћем могућем року који прописује закон. Уговор за изабране понуђаче по свакој од наведене три партије додељује се на период од 12 месеци, а критеријум за доделу уговора је економски најповољнија понуда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЖЕСТОКЕ ПРЕТЊЕ МОСКВИ ИЗ МИНХЕНА: НАТО ће покренути ударе дубоко у Русији ако се усуде да нападну Балтик

ЖЕСТОКЕ ПРЕТЊЕ МОСКВИ ИЗ МИНХЕНА: НАТО ће покренути ударе дубоко у Русији ако се усуде да нападну Балтик

НАТО ће покренути ударе дубоко у Русији ако се Москва усуди да изврши инвазију на балтичке државе, упозорио је министар спољних послова Естоније Маргус Цахкна, одбацујући страхове да би Москва могла брзо да освоји територију на истоку.

16. 02. 2026. у 15:44

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

ЈОКИЋ ОСТАО БЕЗ ТИТУЛЕ НА НБА ОЛ-СТАРУ! Борба тима света са Америма распаметила планету! (ВИДЕО)