НИЈЕ ПРОНАЂЕН НА АДРЕСИ: Осумњичени за сексуално насиље у Петници још увек није дао изјаву
БИВШИ предавач Истраживачке станице Петница Бранислав Савић (65), кога су некадашње полазнице ове јединствене невладине научно-образовне институције, у исповести за недељник „Време“ означиле као сексуалног злостављача у периоду од 2003. до 2014. године, када су биле малолетне или једва пунолетне, још није дао изјаву истражним органима.

Фото: Д.Миловановић
Наиме, он тренутно није пронађен на адреси у Ваљеву на којој је пријављен.
Подсећамо, након писања медија о годинама заташкаваном сексуалном узнемиравању девојчица у ИСП, реаговало је по службеној дужности најпре Више тужилаштво у Ваљеву, а онда предмет уступило Основном у овом граду, које је формирало предмет и покренуло предистражне радње.
У склопу предистражних радњи, на основу којих тужилаштво тек треба да донесе одлуку да ли ће квалификовати кривично дело и покренути истрагу, обављени су информативни разговори са бившим и садашњим директором ИСП, Вигором Мајићем и Николом Божићем, али не и са Б.С. који, иако су такве информације пласиране, ипак није приведен.
(Блиц)

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)