УПРАВНИ ОДБОР ПЕТНИЦЕ ЗАСЕДА ВЕЧЕРАС: Траже неопозиве оставке после афере са злостављањем полазница

УПРАВНИ одбор ИСП, који ће расправљати о случајевима сексуалног узнемиравања полазница научних семинара, требало би да заседа вечерас.

УПРАВНИ ОДБОР ПЕТНИЦЕ ЗАСЕДА ВЕЧЕРАС: Траже неопозиве оставке после афере са злостављањем полазница

Фото: ИСП

Руководиоци девет научних семинара већ су затражили неопозиве оставке актуелне управе Истраживачке станице Петница, јер није ништа предузела упркос обавештењима да Бранислав Савић сексуално узнемирава полазнице, када дођу у његову канцеларију на консултације о научним радовима за "Петничке свеске".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...