ХЕРОИН У ДНЕВНОЈ СОБИ: Ухапшен под сумњом да је починио неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога
ПОЛИЦИЈА је ухапсила П. Ј. (34) из Ваљева у чијој дневној соби је приликом претреса куће пронађено око 126 грама хероина у четири пластичне кесе, вагица за прецизно мерење, више таблета психоактивних супстанци и два мобилна телефона.

Фото: З. У.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Ваљеву одређено му је задржавање до 48 часова. Уз кривичну пријаву, због сумње да је починио неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога, биће приведен тужиоцу, саопштила је Полицијска управа у Ваљеву.
Препоручујемо

МАРИХУАНУ КРИО У ПОТКРОВЉУ? Полиција у Прокупљу ухапсила дилера
27. 08. 2021. у 14:46

УХАПШЕН РАЗБОЈНИК У СМЕДЕРЕВУ: Од старијег човека отео торбицу с новцем
27. 08. 2021. у 14:04

УХАПШЕНА ДВА МАЛОЛЕТНИКА У БЕОГРАДУ: Полиција пронашла 80 пакетића марихуане!
27. 08. 2021. у 13:16

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)