ПОЛИЦАЈЦИ ЗАУСТАВИЛИ АУДИ, ПА ОТКРИЛИ СПЕЦИЈАЛНИ БУНКЕР: Приведене две особе - велика заплена на Батровцима (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе граничне полиције, на Граничном прелазу Батровци, на излазу из наше земље, открили су у аутомобилу „ауди“ више од шест килограма прашкасте материје за коју се сумња да је хероин и ухапсили возача С. Ц. (1965) и путницу Г. П. (1972), обоје из Врања.

МУП
Полиција је приликом контроле аутомобила пронашла шест килограма и 284 грама материје за коју се сумња да је опојна дрога хероин, упакован у 27 пакета, сакривен у специјално направљеном бункеру, у задњем делу браника.
Због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Сремској Митровици.
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012" - Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану
Препоручујемо

ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ПАЉЕЊА АУТОМОБИЛА СНАЈПЕРОВЕ ДЕВОЈКЕ: Осумњичени за паљевину у Новом Саду иза решетака
25. 10. 2021. у 12:53 >> 20:26

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)