УХАПШЕН МУЖ ПРЕТУЧЕНЕ СЕСТРЕ ТИКТОКЕРКЕ: У најкраћем року ће бити изведен пред тужиоца
ДАНА 28. 9. 2022. године оштећена С. Х. након прегледа на ВМА, где су јој констатоване лаке телесне повреде, приступила је у ПС Раковица и пријавила насиље од стране супруга Д. Х. које је извршено у породичном стану.

FOTO: Printscreen/Instagram/uki_q
Оштећена није пријавила да је том приликом вршено насиље и над њиховим заједничким малолетним дететом. О догађају су обавештени надлежно тужилаштво и ГСЦР, а Д. Х. су изречене хитне мере привремене забране потенцијалном учиниоцу да контактира са наводном жртвом и прилази јој и привремено удаљење потенцијалног учиниоца из стана.
Поводом наведеног догађаја, по налогу Другог ОЈТ у Београду, дана 29. 9. 2022.године од стране ПС Раковица ухапшен је Д. Х. због сумње на извршење кривичног дела насиље у породици. Осумњичени ће у најкраћем року бити доведен дежурном тужиоцу Другог ОЈТ у Београду, где ће бити саслушан, након чега ће се и утврдити да ли има законског основа за подношење предлога за одређивање притвора осумњиченом Другом основном суду у Београду.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)