СТРАДАО ЈЕ БРАЧНИ ПАР: Ухапшен мушкарац осумњичен за саобраћајну несрећу код Зрењанина
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зрењанину ухапсили су Д. Д. (42) из околине Зрењанина, због сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности саобраћаја.
Б.Г.
Сумња се да је он данас у раним јутарњим часовима, управљајући возилом под дејством алкохола на путу између Зрењанина и Меленаца, изазвао саобраћајну несрећу у којој су две особе изгубиле живот, брачни пар Јела (51) и Драго Ђурић из Меленаца, а једна особа је лакше повређена.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Зрењанину.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)