САРАЂИВАО СА КАВЧАНИМА И КРИЈУМЧАРИО КОКАИН: Вук ухапшен у Београду, а његова сестра у Луксембургу
28. 11. 2022. у 10:50
ВУК В., који је као члан организоване криминалне групе осумњичене за кријумчарење 115 кг кокаина ухапшен у суботу у Београду, на саслушању у Тужилаштву за организовани криминал бранио се ћутањем.
Повезане вести
"Врачарац" осуђен за одмазду, "пао" због докумената: Ухапшени Бојан Станојевић боравио илегално у Србији, повезан са убиством у Словенији
У БЕОГРАДУ је лоциран и ухапшен црногорски држављанин Бојан Станојевић (37) са фалисфикованим документима, а за кога се сумња да је припадник словеначке ћелије организоване криминалне групе, познате као "Врачарци".
24. 04. 2026. у 22:16
Најновије из рубрике
САСЛУШАН ВЕСЕЛИН МИЛИЋ: Тужилаштво тражи притвор за бившег начелника београдске полиције
У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду саслушан је Веселин Милић због постојања основа сумње да је као начелник Полицијске управе за град Београд извршио више кривичних дела у циљу прикривања извршеног кривичног дела Тешко убиство у покушају у ресторану на Сењаку 12. маја 2026. године, након чега је, сутрадан, пријављен нестанак Александра Нешовића.
15. 05. 2026. у 19:13
БАЈА РАЊЕН, ИЛИ УБИЈЕН? Хапшења у наставку потраге за Александром Нешовићем, приведен и Веселин Милић, први човек београдске полиције
У НАСТАВКУ истраге и расветљавања околности под којима је 12. маја ове године нестао Александар Нешовић Баја (52), по налогу Вишег јавног тужилаштва (ВЈТ) у Београду, припадници Управе криминалистичке полиције, Службе за сузбијање криминалитета и Службе за борбу против организованог криминала ухапсили су данас начелника Полицијске управе за град Београд Веселина Милића (47). МУП Србије је, потом, саопштио да је Милић смењен са места првог човека београдске полиције.
15. 05. 2026. у 18:04
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У МЛАДЕНОВЦУ: Повређени отац и двоје деце
ТЕЖАК удес догодио се данас око 16 часова у Младеновцу.
15. 05. 2026. у 17:57
СЛУЧАЈ ДУЊИЋ - ИСПОЧЕТКА: Укинута пресуда од 40 година затвора Владимиру Ђуровићу, за убиство вође навијача Црвене звезде
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду укинуо је првостепену пресуду којом је Владимир Ђуровић био осуђен у одсуству (у бекству) на затвор од 40 година, због убиства вође навијача "Црвене звезде" Велибора Дуњића и рањавање његове девојке испред сплава Џимис 2014. године и наложио суду да понови суђење.
15. 05. 2026. у 17:21
НЕДОЗВОЉЕН ПРОМЕТ АКЦИЗНИХ ПРОИЗВОДА: У стану Лесковчанке пронађен резани дуван и кутије цигарета
Припадници полиције у Лесковцу ухапсили су Д.Ђ.(51) из Грделице због постојања основа сумње да је извршила кривично дело недозвољен промет акцизних производа. Она је, по споразуму о признању кривице са јавним тужоцем, осуђена на пет месеци затвора.
15. 05. 2026. у 14:52
Коментари (0)