УХАПШЕН МУШКАРАЦ ЗБОГ НАСИЉА У ПОРОДИЦИ: Насилнику одређен притвор

Ј.Љ.

30. 12. 2022. у 10:00

ОСНОВНО јавно тужилаштво у Панчеву је у сарадњи са ПУ Панчево ухапсило А. Г. (1993) из Дебељаче због извршења кривичног дела насиље у породици.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ ЗБОГ НАСИЉА У ПОРОДИЦИ: Насилнику одређен притвор

Фото: Shutterstock/Илустрација

Он је у среду у породичној кући у Дебељачи свог малолетног сина ударио у пределу задњице, а потом ванбрачну супругу З. П. одгурнуо и ударио у пределу руке и уштинуо је, након чега је поновио насиље према З. П., када је исту у путничком возилу, којим је она управљала, вукао за косу. 

Дежурни заменик ОЈТ Панчево саслушао је А. Г. у својству осумњиченог и предложио Основном суду у Панчеву да се према истом одреди притвор због постојања особитих околности које указују да ће ометати поступак утицањем на оштећену и сведоке, по чијем предлогу је суд одредио притвор.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу

ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.

09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа

МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.

08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

Коментари (0)

ОВО НИЈЕ МОГАО НИ ДА САЊА: Лука Дончић се враћа у Далас, ево шта га чека у дворани у којој је стекао НБА славу (ФОТО)