ОШАМАРИО ДЕВОЈКУ, ПА НОЖЕМ ИЗБО МЛАДИЋА: Ухапшен Нишлија осумњичен да је изазвао масовну тучу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу ухапсили су С. С. (1999) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда.
Фото: Ј.Ћосин
Како се сумња, С. С. је ноћас испред једног угоститељског објекта, након краће свађе, својој двадесетчетворогодишњој девојци ударио шамар, након чега је пришла група момака да одбрани девојку.
Осумњичени С. С. се потом вратио у ресторан где је узео оштри предмет и њиме задао тридесетчетврогодишњем младићу убодну рану у пределу стомака. Повређени младић и остали учесници туче су збринути у Универзитетском клиничком центру у Нишу.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу у Нишу.
БОНУС ВИДЕО - ВРИСКА И ПАНИКА: Тоне познати сплав "Фристајлер"
Препоручујемо
ЈЕДАН ИЗБОДЕН У ЛЕЂА, ДРУГИ У РУКУ: Троје повређено на Новом Београду
01. 01. 2023. у 08:27
ПРОНАШЛИ МУ ДРОГУ У ВОЗИЛУ: Ухапшен младић из Врњачке Бање (ФОТО)
31. 12. 2022. у 14:35
ИНЦИДЕНТ У ПАРИЗУ: Ухапшена два бескућника, један претио да ће се разнети
30. 12. 2022. у 19:43
ЗБОГ ХАПШЕЊА ГУВЕРНЕРА ДЕМОНСТРАНТИ ПАЛИЛИ ЗГРАДЕ И БЛОКИРАЛИ ПУТЕВЕ: Хаос у Боливији
31. 12. 2022. у 10:09
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)