КОД ПОЈАТА ЗАПЛЕЊЕНО 2.000 БОКСЕВА ЦИГАРЕТА: Полиција ухапсила мушкарца из Косовске Митровице (ФОТО)
Д.Б. (35) из Косовске Митровице ухапшен је данас након што је полиција код Појата пронашла у аутомобилу за којим је био осумњичени 2.000 боксева цигарета без акцизне маркице, потврдила је вечерас полиција у Крушевцу.

Фото: МУП
Цигарете су заплењене, а Д.Б.осумњчен за кривично дело недозвољен промет акцизних производа. Припаднци МУП у Ћићевцу цигарете су пронашли у аутомобилу „тојота ленд крузер“ којим је управљао осумњичени, у близини наплатне рампе Појате.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Крушевцу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (1)