УБИЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ РИПЊА ОДРЕЂЕН ПРИТВОР: Стојан осумњичен да је најпре напао њену породицу, па зверски убио Невену

Новости онлајн

12. 04. 2023. у 17:37

ВИШИ суд у Београду одредио је до 30 дана притвор Стојану И. (37) осумњиченом да је на свиреп и подмукао начин убио 16-годишњу девојку 10. априла у Рипњу, а потом покушао да убије и три члана њене породице.

УБИЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ ИЗ РИПЊА ОДРЕЂЕН ПРИТВОР: Стојан осумњичен да је најпре напао њену породицу, па зверски убио Невену

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић/Фејсбук/Стојан Илић

Притвор му је одређен да не би у кратком временском периоду поновио кривично дело и због узнемирења јавности, потврђено је у том суду. Наредбом о спровођењу истраге осумњиченом се на терет стављају кривична дела тешко убиство и тешко убиство у покушају, саопштило је раније Више јавно тужилаштво у Београду.

Осумњичени је на саслушању у тужилаштву признао извршење кривичних дела за која се терети и детаљно изнео своју одбрану. 

БОНУС ВИДЕО:

Брат убијене Невене објашњава како му је сестра отета

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.

26. 04. 2026. у 13:30

Коментари (0)

НБА лига избацује Србина?! Шок вести стигле из седишта НБА лиге у Денвер, Никола Јокић и Нагетси стрепе!