НАТОВАРИО 19 ИЛЕГАЛНИХ МИГРАНАТА: Ухапшен Сомборац, осумњичен за кријумчарење људи
ПРИПАДНИЦИ МУП-а у Врању, у сарадњи са Регионалним центром граничне полиције према Севернoj Македонији, по налогу тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Врању, ухапсили су Д. З. (38), из околине Сомбора, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољен прелаз државне границе и кријумчарење људи.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Полиција је у селу Корбевац, у товарном делу „фолксвагена“ којим је управљао осумњичени Д. З. пронашла 19 ирегуларних миграната.
Њему је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен тужиоцу Вишег јавног тужилаштва у Врању. Судија за претходни поступак Вишег суда у Врaњу, на предлог тужиоца, одредио му је притвор до 30 дана.
Препоручујемо

ФИНАЛЕ УЗ МАРШ НА ДРИНУ: Војни оркестар Ниш извео дефиле на врањском шеталишту (ВИДЕО)
28. 05. 2023. у 13:30

УХАПШЕНИ ШВЕДСКИ ДРЖАВЉАНИ: Полиција у околини Бољевца затекли 29 миграната
10. 05. 2023. у 15:50

ОГЛАСИО СЕ МЕДВЕДЕВ: Макрон ће заувек нестати овог датума
ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон не представља претњу и никоме неће недостајати након што му се заврши мандат, изјавио је заменик председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев.
06. 03. 2025. у 07:47

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.
04. 03. 2025. у 15:24

ПРЕМИНУО ПЕВАЧ БОРА БОЈИЋ: Био је власник чувеног свадбарског хита и солиста Радио Београда
НАРОДНА музика је остала без још једног великог мајстора. 4. марта 2025. године.
05. 03. 2025. у 19:04
Коментари (0)