АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ НА БЕОГРАДСКОМ АЕРОДРОМУ: Задржан држављанин БиХ, хтео да уђе у Србију са лажним документима

Јелисавета Љутић

13. 08. 2023. у 13:30

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду одредило је задржавање дана осумњиченом држављанину Босне и Херцеговине М.Д. (47).

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ НА БЕОГРАДСКОМ АЕРОДРОМУ: Задржан држављанин БиХ, хтео да уђе у Србију са лажним документима

Фото Танјуг

Сумња се да је  приликом уласка на територију Србије, на аеродрому "Никола Тесла" пружио на увид полицијским службеницима СГП Београд фалсификована документа за утврђивање идентитета лица чиме је извршио кривично дело навођење на оверавање неистинитог садржаја.

Након извршених додатних провера путем Интерпола утврђено је да се ради о осуђеном лицу кога матична држава потражује, ради издржавања казне затвора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

БАРСЕЛОНА ШИРОМ ОТВОРИЛА ВРАТА СРБИНУ! Душан Влаховић је ово чекао целог живота!