ОВО СУ УХАПШЕНИ У ВЕЛИКОЈ АКЦИЈИ ПОЛИЦИЈЕ У БЕОГРАДУ: Запослени у Пореској управи у Земуну и Вождовцу
У ЈУТРОШЊОЈ акцији београдске полиције ухапшено је шест особа запослених у филијалама Земун и Вождовац Пореске управе који су осумњичени за више кривичних дела злоупотребе службеног положаја.

С.ЂОКИЋ
Ухапшени су Љ. Ш. (1959), Д. С. (1975), А. Б. (1972), Т. В. (1959), А. П. (1965) и Д. С.(1965), осумњичени да су оштетили буџет за око 112 милиона динара.
Полиција је спровела акцију по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, а у сарадњи са Унутрашњом контролом Министарства финансија.
БОНУС ВИДЕО:
КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор
Препоручујемо

ХАПШЕЊЕ У ЋУПРИЈИ: Злостављао познаника, па му изнудио 300 евра
10. 09. 2023. у 14:10

ЗБОГ ВРЕЂАЊА ПОЛИЦАЈЦА: Сергеј Трифуновић ухапшен у Сплиту
08. 09. 2023. у 19:08

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (1)