ЕПИЛОГ НАСИЉА НА ВОЖДОВЦУ: Сутра саслушање либијских насилника због инцидента у фризерском салону

Јелисавета Љутић

30. 09. 2023. у 10:30

ПОВОДОМ догађаја из фризерског салона на територији општине Вождовац, у којем су два лица задобила тешке телесне повреде, Друго Основно јавно тужилаштво у Београду наложило је задржавање пет лица, страних држављана, којима се на терет ставља кривично дело учествовање у тучи.

ЕПИЛОГ НАСИЉА НА ВОЖДОВЦУ: Сутра саслушање либијских насилника због инцидента у фризерском салону

Танјуг

Осумњичени ће сутра бити доведени у Друго ОЈТ у Београду ради саслушања.

Подсетимо, пет либијских држављана синоћ је ппретукло браћу Драгана Ђ.(26) и Ђорђа Ђ.(29), који су задобили повреде по телу, због којих су хитно превезени у Ургентни центар.

До сукоба је, према првим информацијама, дошло због свађе око редоследа за шишање.

Либијци су рукама и ногама претукли браћу, а онда сели у "бмв" и побегли.

Срећом, полиција их је убрзо идентификовала и ухапсила.

БОНУС ВИДЕО:

ПЉАЧКА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Лопови краду и пред камерама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

ИЗБАЦИТЕ ЈЕ НАПОЉЕ! Како је изгледао први сукоб Шешеља са блокадерима: Све завршено за трен ока (ВИДЕО)