ИДУ ДА ПРОСЛАВЕ ЊЕГОВУ СЛОБОДУ И ЗОРИЧИН РОЂЕНДАН: Прве речи Зорана Марјановића по изласку из притвора (ФОТО/ВИДЕО)
ЗОРАН Марјановић је данас изашао из притвора Централног затвора у Београду, након што му је исти, као и пресуда, укинут.
Фото: И. Маринковић
Зоран није желео много да коментарише пуштање из притвора, али је срдачно поздравио све новинаре, пожелевши свима срећу:
- Немам примедби на третман у ЦЗ - кратко је рекао. - Хвала свима. А ако ме питате шта ће даље бити, искрено - не знам.
Њега је код капије сачекала девојка Зорица, а од среће бацили су се једно другом у загрљај.
Зоран и девојка су, пре одласка, имали мањих проблема са аутомобилом, али на крају се све добро завршило и срећни су се одвезли.
Незванично, да прославе Зоранов излазак из притвора и Зоричин рођендан.
Препоручујемо
ДЕВОЈКА ЧЕКА ЗОРАНА МАРЈАНОВИЋА: Прве фотографије испред Централног затвора
03. 10. 2023. у 16:41
ОГЛАСИО СЕ АПЕЛАЦИОНИ СУД: Ево зашто је Зоран Марјановић пуштен из притвора
03. 10. 2023. у 16:04
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Укинут притвор Зорану Марјановићу и првостепена пресуда
03. 10. 2023. у 15:20
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)