СТО КИЛА МАРИХУАНЕ ДРЖАЛИ У СТАНУ: Саслушани осумњичени за продају дроге из Херцеговачке улице
У Вишем јавном тужилаштву у Београду данас су саслушани Немања Н. (29) и Милош К. (32) због сумње да су у изнајмљеном стану Херцеговачкој улици ради даље продаје држали 118,7 килограма марихуане.

Фото: МУП
Немања Н. се на саслушању бранио ћутањем, док је Милош К. негирао извршење кривичног дела и изнео своју одбрану.
Након саслушања тужилаштво је судији за претходни поступак Вишег суда у Београду предложило да осумњиченима одреди притвор да не би утицали на сведоке и да не би поновили кривично дело у кратком временском периоду.
Наредбом о спровођењу истраге њима се на терет ставља кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Осумњичени су ухапшени 10. децембра након што су их полицијски службеници зауставили у Херцеговачкој улици и код Немање Н. пронашли кључеве од стана, који је претходно изнајмио Милош К. Полицајци су извршили претрес стана и других просторија и том приликом су на поду у соби пронашли опојну дрогу спаковану у више кеса, пакета и кутија.
Препоручујемо

ПРОНАЂЕН МРТАВ МУШКАРАЦ У СТАНУ: Ужас у Београду, надлежни наредили обдукцију
12. 12. 2023. у 08:06

ПОГЛЕДАЈТЕ АКЦИЈУ МУП-а: Овако су "пали" Новосађани - Заплењено 130 кг марихуане (ВИДЕО)
10. 12. 2023. у 15:55

У БУНКЕРИМА" МАРИХУАНА: Ево где је све у "шкоди" држављанин Црне Горе крио дрогу
09. 12. 2023. у 21:11

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)