АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ НА БАТРОВЦИМА: У специјланим бункерима аутобуса - боксови цигарета

Загорка Ускоковић

13. 12. 2023. у 14:18

Припадници Министарства унутрашњих послова, Одељења за борбу против корупције и Управе граничне полиције, у сарадњи са Управом царина, а по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду, ухапсили су возаче аутобуса Б. М. (46) и Н. Х. (47), због постојања основа сумње да су извршили кривично дело кријумчарење.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ НА БАТРОВЦИМА: У специјланим бункерима аутобуса - боксови цигарета

Foto: MUP

Полиција је на Граничном прелазу Батровци, на излазу из земље, прегледом аутобуса са подручја АП Косово и Метохија, у којем су се налазили осумњичени, у специјално израђеним бункерима пронашла и запленила 3.036 паклица различитих врста цигарета.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

ШТА ЗЕЛЕНСКИ НЕ РАЗУМЕ? Амерички пуковник у пензији објаснио - Руси су спремни за борбу, ми нисмо