ДЕЧАК (13) СЕ СУМЊИЧИ ЗА УБИСТВО ТОДОРА (75): Хапшења у Новом Саду, приведени малолетник и тинејџер

Марко Колашинац
Марко Колашинац

03. 01. 2024. у 13:40

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду расветлили су серију тешких крађа, почињених последњих дана, у објектима различите намене, на подручју града, као и више покушаја ових кривичних дела.

ДЕЧАК (13) СЕ СУМЊИЧИ ЗА УБИСТВО ТОДОРА (75): Хапшења у Новом Саду, приведени малолетник и тинејџер

Foto: Printskrin Instagram/192_rs

Сумња се да је најмање девет тешких крађа и четири покушаја тешке крађе, на подручју Клисе и Футога, починио тринаестогодишњак из Новог Сада, те да је нека од кривичних дела учинио заједно са шеснаестогодишњим Новосађанином.

Сумња се, такође, да је тринаестогодишњак учинио више ових кривичних дела и на подручју Старог града. Код њега је пронађен новац и мобилни телефон, који су, како се сумња, украдени претходних дана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Против малолетника ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку, док је тринаестогодишњак предат у надлежност Центру за социјални рад.

Како се незванично наводи, тринаестогодишњак се терети за убиство Тодора Шуњка (75) у Товаришеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја

(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја

ИСТОРИЈСКИ топлотни талас који је захватио Медитеран и Европу подигао је температуру мора на рекордне нивое, повећавајући ризик од разорних поплава и екстремних временских непогода широм јужне Европе у наредним месецима, пише сајт Severe Weather Europe.

01. 07. 2025. у 13:58

МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.

01. 07. 2025. у 12:48

Коментари (3)

ДУНАВ – ПЛАВА НИТ ЕВРОПЕ: Река која није ту због нас већ с нама