ХОРОР У НОВОГОДИШЊОЈ НОЋИ: Претукли човека у Панчеву, преминуо на Божић
ОСНОВНО јавно тужилаштво у Панчеву је у сарадњи са тамошњим полицијом ухапсило Н. Г. (20) и А. Б. (21) због сумње да су извршили кривично дело тешка телесна повреда, услед чега су довели у опасност живот оштећеног Д. Ј., који је после тога преминуо.
Фото: Новости
Они су у току новогодишње ноћи у Панчеву у угоститељском објекту "Моја кафана" физички напали Д. Ј. тако што су му задали више удараца рукама и ногама у пределу главе и тела, а потом оштећеног који је био без свести пренели иза зграде Архива Панчево, где је пронађен од стране СЗХМП Панчево.
Препоручујемо
ВИДИТЕ КОЛИКО ЈЕ НАПУНИО: Ево шта је Легија радио у ћелији на прослави свог рођендана
15. 03. 2026. у 23:00
ФИЛМСКА АКЦИЈА У СУБОТИЦИ: Упад САЈ-а у лабораторију марихуане (ВИДЕО)
15. 03. 2026. у 18:45
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)