ДЕТЕ КОЈЕ ЈЕ УБИЛО ЈАГАЊЦЕ НИЈЕ КРИВИЧНО ОДГОВОРНО: Огласило се тужилаштво у Панчеву које води истрагу о масакру у Марковцу

Јелисавета Љутић

13. 03. 2024. у 13:24

ВИШЕ јавно тужилаштво у Панчеву огласило се данас саопштењем у којем наводи да поступа поводом догађаја од 11. марта, када је у 17.30 часова П. Т. (42) из Марковца пријавио да је у својој штали пронашао 12 убијених јагњади, полицијска станица у Вршцу је по налогу Тужилаштва обавила увиђај и предузела потребне радње којима је утврђено да постоје основи сумње да је наведене животиње убило дете мушког пола (13) употребом секире коју су му полицијски службеници одузели.

ДЕТЕ КОЈЕ ЈЕ УБИЛО ЈАГАЊЦЕ НИЈЕ КРИВИЧНО ОДГОВОРНО: Огласило се тужилаштво у Панчеву које води истрагу о масакру у Марковцу

Фото: "Новости"

- Како се ради о лицу које у време догађаја није навршило 14 година, према њему се не могу изрећи санкције због кривичних дела - наводе из Тужилаштва. - Стога је Више јавно тужилаштво у Панчеву наложило Полицијској станици у Вршцу да достави извештај о догађају, као и да о понашању детета буде обавештен вршачки Центар за социјални рад како би та установа предузела мере из своје надлежности. Тужилаштво је обавештено да је дете након догађаја смештено ради лечења у Клинички центар Војводине.

Дете пре наведеног догађаја није пријављивано Вишем јавном тужилаштву у Панчеву због учињених кривичних дела и прекршаја.

С обзиром на околности догађаја, по налогу Основног јавног тужилаштва у Вршцу се предузимају радње у правцу утврђивања чињеница које се односе на личне и породичне прилике детета.

БОНУС ВИДЕО: 

МАСАКР КОД ВРШЦА: Дечак (13) секиром убио 12 јагањаца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње