ОПЉАЧКАЛИ ЧОВЕКА КАД ЈЕ ПОДИГАО ПАРЕ ИЗ КЛАДИОНИЦЕ: Тужилаштво тражи да се петорица окривљених осуде за разбојништво
Треће основно јавно тужилаштво у Београду подигло је данас оптужницу против А.П. (23), М.В. (20), П.Б. (17), Р.А.(19) и Ц.Ј. (22) због сумње да су као са извршиоци извршили разбојништво.

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
Они су 1.октобра 2023. године по претходном договору, у Новом Београду, употребом силе од оштећеног одузели 750.000 динара, а у намери да присвајањем новца себи прибаве противправну имовинску корист.
То су учинили тако што су сачекали да оштећени подигне новац који је добио на кладионици, те су му А.П. и Ц.Ј. пришли, више пута га ударили песницом у пределу главе и захтевали да им преда паре које је имао код себе.Том приликом је А.П. у рукама држао и чекић и њиме оштећеног ударао по леђима, док су се остали налазили у непосредној близини места извршења дела и чекали да их Ц.Ј. позове како би сакрили новац.
Тужилаштво је предложило да Трећи основни суд у Београду према А.П. и Ц.Ј. продужи мере забране напуштања стана уз примену електронског надзора, те да све окривљене, након одржаног главног претреса и изведених доказа огласи кривима и осуди по закону.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)