ВОЗЕЋИ ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТ У БАТАЈНИЦИ "ПОКОСИО" ДЕВОЈЧИЦУ(14): Дете задобило тешке телесне повреде

Јелисавета Љутић

28. 04. 2024. у 14:25

ОВЛАШЋЕНА службена лица Министарства унутрашњих послова Дирекције полиције Полицијске управе за град Београд Управе саобраћајне полиције СПИ за увиђаје саобраћајних незгода, по налогу Трећег основног јавног тужилаштва у Београду су одредили задржавање у трајању од 48 сати Ч.Л. рођеном (21) због сумње да је дана 27.априла око 19:30сати, у Батајници, у улици Стевана Дубајића код кућног броја 20, извршио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

ВОЗЕЋИ ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТ У БАТАЈНИЦИ ПОКОСИО ДЕВОЈЧИЦУ(14): Дете задобило тешке телесне повреде

Фото: С.М.Јовановић

То је, наводе из Тужилаштва, урадио на тај начин што је, возећи електрични тротинет, ударио у малолетну Ђ.А (14), која је улицу прелазила на обележеном пешачком прелазу, те је она услед силине удара, пала на коловоз и задобила тешке телесне повреде опасне по живот. 
 
Осумњичени ће сутра бити саслушан у просторијама Трећег основног јавног тужилаштва у Београду.
 
БОНУС ВИДЕО:

ВЕЧНА КУЋА: Гроб Бојане Јанковић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Шпанска влада наредила: Хитно уклоните усташке симболе са гробнице злочинца НДХ Макса Лубурића

Шпанска влада наредила: Хитно уклоните усташке симболе са гробнице злочинца НДХ Макса Лубурића

СА ГРОБНИЦЕ злогласног заповедника усташког логора Јасеновац, злочинца Вјекослава Макса Лубурића на градском гробљу Каркајшент у Валенсији, морају се уклонити усташки симболи, саопштиле су шпанске власти, преноси агенција ЕФЕ.

20. 04. 2026. у 18:48

Коментари (0)

Имају камено срце: Ово је најбезосећајнији хороскопски знак