ВЛАСОТИНЧАНИН ОСУМЊИЧЕН ЗА НАПАД НА ПОЛИЦИЈУ: Возилом ударио у ограду, а онда полицајца у главу
У лесковачком Основном јавном тужилаштву саслушан је С.Ј. (24), из околине Власотинца, на околности извршења кривичног дела напад на службено лице у вршењу службене дужности.
фото: И.Митић
Тужилаштво је саопштило да се овај младић сумњичи да је, након што је управљајући путничким моторним возилом ударио у ограду, напао полицијске службенике Полицијске станице Власотинце, који су пришли да утврде да ли има повређених особа и како је дошло до незгоде, ударивши једног полицајца у пределу главе, а приликом савлађивања отпора који је пружао, отимајући се, са обојицом полицијских службеника потом пао на асвалт.
Полицијци су том приликом задобили лаке телесне повреде. Осумњичени је, у присуству свог изабраног браниоца, изнео одбрану, а потом му је, на предлог тужиоца, одређен притвор до 30 дана.
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)