ИСПЉУНУО ДВЕ КЕСИЦЕ СА КОКАИНОМ: У Новом Саду ухапшен осумњичени за трговину наркотицима
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Л. Ш. (24), из овог града, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
З. Грумић
Приликом претреса на улици осумњичени је, након покушаја бекства, испљунуо две кесице са кокаином.
Претресом његовог стана, такође, пронађен је кокаин, опрема која се користи за пресовање опојних дрога, као и новац, у домаћој и страној валути, за који се сумња да потиче од продаје наркотика.
Осумњиченом Л. Ш. је одређено задржавање у трајању до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
БОНУС ВИДЕО:
САХРАНА ШЕСТОЧЛАНЕ ПОРОДИЦЕ: Последњи испраћај страдалих у пожару у Новом Саду
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)