НАЉУТИО СЕ, ПА ВРЕЂАО И НАПАО ПОЛИЦАЈЦЕ: Треће ОЈТ тражи притвор за насилника
По налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полицијски службеници ПС Нови Београд донели су решење о задржавању М.М. (70) због сумње да је извршио кривична дела угрожавање сигурности и ометање службеног лица у вршењу службене дужности.

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
- Окривљеном се ставља на терет да је дана 23. новембра на Новом Београду угрозио сигурност оштећеног М.Б. (37) на тај начин што му је, након вербалне расправе, упутио претње по живот и тело и уперио ка њему предмет подобан да тело тешко повреди. Након што је оштећени пријавио догађај полицијски службеници су довели осумњиченог у службене просторије ПС Нови Београд где је осумњичени почео агресивно да се понаша, да вређа, псује и прети инспекторима, те је и поред упозорења и наређења да престане, устао са столице где је седео, насрнуо на исте у намери да се са њима физички обрачуна - наводи се у саопштењу Трећег основног јавног тужилаштва.
На саслушању у тужилаштву, како се додаје, осумњичени је негирао извршење кривичног дела угрожавање сигурности, док је за кривично дело ометање службеног лица у вршењу службене дужности изјавио да га је извршио из револта и беса.
- Имајући у виду да постоје околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведоке, те да ће, због раније осуђиваности због кривичних дела са елементима насиља, извршити кривично дело, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело предлог суду да према окривљеном одреди притвор у трајању до 30 дана - додаје се у саопштењу.

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (0)