ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ЗА КРАЂУ ВОЗИЛА: Осумњичени се терети да је украо ауди А3
ТРЕЋИ основни суд данас је одредио притвор до 30 дана ухапшеном М. И. (32) који се терети за извршење кривичног дела Неовлашћено коришћење туђег возила.

Д.Н.
Како је саопштено из Трећег јавног тужилаштва у Београду, окривљени је 17. јануара каменом поломио стакло и из касете одузео кључ од аутомобила марке "ауди А3" који је у власништву оштећеног, након чега га је одвезао до Панчева и ту га паркирао.
Окривљени је на саслушању признао извршење кривичног дела, а због опасности од бекства му је на предлог Трећег основног јавног тужилаштва одређен притвор.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица
Препоручујемо

"РЕЦИТЕ МИ..." Трамп се нагнуо ка Порошенку, па му поставио питање које га је оставило у чуду
АМЕРИЧКИ лидер Доналд Трамп је током свог првог председничког мандата питао бившег украјинског лидера Петра Порошенка о томе да ли је Крим Русија.
13. 04. 2025. у 15:45

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ПРАВАЦ БЕОГРАД: Хрватски певач после хапшења стигао у Србију - Миле Кекин дошао дан после скандала
МИЛЕ Кекин је ухапшен у петак ујутру, а после испитивања у УСКОК-у пуштен је на слободу, након што је изнео своју одбрану.
12. 04. 2025. у 20:23
Коментари (0)