АКЦИЈА ПАНЧЕВАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Пријаве због нелегалног оружја (ФОТО)

Загорка Ускоковић

06. 03. 2025. у 16:57

Полиција у Панчеву, у две одвојене акције, запленила је нелегално оружје и муницију и, по налогу надлежног тужилаштва, поднеће кривичне пријаве против две особе.

АКЦИЈА ПАНЧЕВАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ:  Пријаве због нелегалног оружја (ФОТО)

Foto: MUP

Они се терете да су извршиле кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

Полиција је у околини Панчева, у кући мушкарца (64) пронашла ловачку пушку, карабин, војну полуаутоматску пушку, пиштољ, око 100 метака пушчане муниције различитог калибра, око 150 комада пиштољске муниције и неколико патрона за ловачку пушку.

Foto: MUP

У претресу куће другог мушкарца (66) у Панчеву нађена је малокалибарска пушка и више стотина метака.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЕУ: Послао писмо Урсули фон дер Лајен, царине од 30 посто ступају на снагу 1. августа

ТРАМП ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЕУ: Послао писмо Урсули фон дер Лајен, царине од 30 посто ступају на снагу 1. августа

ЦАРИНЕ од 30 одсто на сву робу која се из Мексика или земаља Европске уније увози у Сједињене Америчке Државе ступиће на снагу 1. августа, саопштио је данас амерички председник Доналд Трамп.

12. 07. 2025. у 14:55

Коментари (0)

ОГЛАСИО СЕ ОТАЦ: Мина Совтић примљена у Ургентни у тешком стању - губила свест, није могла да комуницира па је то радила Аница Добра