"ПРЕСУДИЋЕ" ВИШИ СУД У БЕОГРАДУ: Чека се одлука ко ће бити надлежан за случан пада надстрешнице у Новом Саду и погибију 15 људи
06. 03. 2025. у 17:16
КОНАЧНУ одлуку да ли ће предмет против троје оптужених, менаџерке за развој инвестиција у "Инфратсруктирама железнице" Слободанке К. и председника и члана Комисије за технички преглед железничке станице Милутина С. и Биљане К. везано за трагедију насталу падом надстрешнице железничке станице у Новом Саду, остати у надлежности Вушег тужилаштва у Београду или ће прећи у руке Тужилаштва за организовани криминал, донеће Виши суд у Београду.
Повезане вести

ЈОШ ПЕТОРО ОСУМЊИЧЕНИХ ЗА ПАД НАДСТРЕШНИЦЕ У НОВОМ САДУ У КУЋНОМ ПРИТВОРУ: Апелациони суд делимично уважио жалбе бранилаца
АПЕЛАЦИОНИ суд у Новом Саду је делом уважио жалбе бранилаца окривљених у кривичном поступку о паду надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду и преиначио решење Вишег суда у Новом Саду, па се Љиљани Милић Марковић, Зорици Славковић Марјановић, Душану Јанковићу, Милану Спремићу и Дејану Тодоровићу укида притвор.
18. 06. 2025. у 10:29

УКИНУТ ПРИТВОР ЈЕДНОЈ ОД ОСУМЊИЧЕНИХ У СЛУЧАЈУ ПАДА НАДСТРЕШНИЦЕ: Зорица Славковић Марковић у кућном притвору
РЕШЕЊЕМ Ванпретресног већа Вишег суда у Новом Саду, Зорици Славковић Марјановић, једној од осумњичених која се налази у притвору после пада надстрешнице на Железничкој станици 1. новембра 2024. године, одређен је кућни притвор уз примену електронског надзора и забрањено напуштање стана.
12. 06. 2025. у 21:15

ЈЕДНОЈ ОСОБИ УКИНУТ ПРИТВОР, ЗА ДЕВЕТ ПРОДУЖЕН: Виши суд у Новом Саду донео одлуку за осумњичене за пад надстрешнице у Новом саду
КРИВИЧНО ванпретресно веће Вишег суда у Новом саду укинуло је притвор Јасни Стојиљковић Милић, једној од 13 осумњичених за пад надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду 1. новембра прошле године. Тада је страдало 14 особа, а три су биле тешко повређене, од којих су две у међувремену преминуле.
29. 04. 2025. у 15:23
Најновије из рубрике

ШОК ИНФОРМАЦИЈЕ О МАЛОЛЕТНОМ УБИЦИ ИЗ НОВОГ ПАЗАРА: Ово је посебно забрињавајуће
ДУБОКА туга и неверица обавиле су Нови Пазар и целу Рашку област након што је у масовној тучи испред кафића живот изгубио 18-годишњи Мирза Маврић из села Батраге.
31. 07. 2025. у 16:04

ОВО ЈЕ ТИНЕЈЏЕР КОЈИ ЈЕ УБИЈЕН У ТУЧИ У НОВОМ ПАЗАРУ: "Није имао ни брата ни сестру, био је једина радост својих родитеља"
МИРЗА Маврић (17) убијен је синоћ у масовној тучи испред једног локала у Новом Пазару. Осумњичен за његову смрт је такође тинејждер К. А. (17), који је ухапшен.
31. 07. 2025. у 15:22

ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ЕВЗОНИЈА: Има мртвих, учествовало и возило из Србије
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се на путу ка Солуну, после граничног прелаза Евзони, а један од учесника несреће је и аутомобил са српским регистарским ознакама.
31. 07. 2025. у 13:25

НОВОСАЂАНИН И КИКИНЂАНИН НОЖЕМ ИЗБОЛИ МУШКАРЦА (48)Драматичне сцене у Лазаревцу: Нападачи ухапшени после краће потраге
ПОЛИЦИЈСКИ службеници Полицијске управе за град Београд, ПС Лазаревац, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ефикасном акцијом, ухапсили су Ј. К. (23) из околине Новог Сада, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство у покушају, као и Д. А. (32) из Кикинде, који се сумњичи да је извршио ово кривично дело у саизвршилаштву.
31. 07. 2025. у 10:15

УМРО ТИНЕЈЏЕР КОЈИ ЈЕ ИЗБОДЕН У МАСОВНОЈ ТУЧИ У НОВОМ ПАЗАРУ: Полиција ухапсила двојицу нападача - још двојица у бекству (ВИДЕО)
МАЛОЛЕТНИ М. М. (17) преминуо је у Општој болници Нови Пазар од последица убодних рана задобијених током масовне туче испред кафића „Јаззва“ у Улици Стевана Немање у Новом Пазару.
31. 07. 2025. у 08:47
Коментари (0)