РОМАНОВ ПОНОВО У ПРИТВОРУ: Апелациони суд у Београду уважио жалбу тужилаштва

Наташа Бијелић

17. 03. 2025. у 13:03

ОДЛУКОМ Апелационог суда у Београду, данас је Љубомир Романов, кога Јавно тужилаштво за организовани криминал (ЈТОК) терети да је са члановима своје породице опрао 2,5 милиона евра, стеченим пљачкама у Великој Британији и Швајцарској , враћен у притвор.

РОМАНОВ ПОНОВО У ПРИТВОРУ: Апелациони суд у Београду уважио жалбу тужилаштва

Фото: Д. Миловановић/Приватна архива

Како је саопштено из ЈТОК, Апелациони суд у Београду - Посебно одељење за организовани криминал је 14. марта 2025. године уважило жалбу Тужилаштва којом је предложено да се преиначи решење Вишег суда у Београду Посебног одељења за огранизовани криминал, а

којим је окривљеном Љубомиру Романову (лице које је више пута осуђивано и има више лажних идентитета) притвор био замењен мером забране напуштања стана уз електронски надзор.
Након доношења решења којим је уважена жалба Јавног тужилаштва за
организовани криминал, данас је оптужени Љубомир Романов ухапшен и спроведен у притвор који му је одлуком Апелационог суда у Београду продужен на 60 дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

КО ЋЕ НА МЕГДАН ЗВЕЗДИ? Да ли ће ово бити историјска ноћ за Пафос или ћемо видети волшебни преокрет Украјинаца?