УХАПШЕН СА ШЕСТ КИЛОГРАМА КОКАИНА: Дрогу превозио у гепеку
У Вишем јавном тужилаштву у Београду саслушан је Срећко С. (41) због постојања основа сумње да је 28. марта 2025. године неовлашћено, ради продаје преносио скоро шест килограма кокаина и бранио се ћутањем.
Фото: Новости
Након саслушања тужилаштво је предложило судији за претходни поступак да му одреди притвор да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду.
Постоје основи сумње да је Срећко С. 28. марта преносио укупно 5.991,41 грама кокаина, која је била упакована у шест пакета.
Полицијски службеници Интервентне јединице пронашли су ту дрогу у пртљажном делу аутомобила “рено канго” који је осумњичени возио, као и 150 евра и 20.000 динара у џепу панталона, које је он носио.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)