НИШЛИЈА УХАПШЕН У СОКОБАЊИ: Полиција му пронашла скоро четири килограма марихуане
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сокобањи ухапсили су двадесетдеветогодишњег Нишлију кога терете за производњу и продају наркотика.
фото: ПУ у Сомбору
Припадници Министарства унутрашњих послова у Сокобањи, у сарадњи са нишком полицијом, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су Н. М. (29) из Ниша, кога терете за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога.
Полиција је у претресу стана у Нишу, у којем осумњичени борави, пронашла више пакета са око 3,9 килограма марихуане, око 57 грама кокаина, као и вагицу за прецизно мерење.
Пронађена дрога је, како се сумња, била намењена даљој продаји.
Осумњиченом је, по налогу вишег јавног тужиоца у Нишу, одређено задржавање до 48 сати у ком року ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
Препоручујемо
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)