ЈЕДНОЈ ОСОБИ УКИНУТ ПРИТВОР, ЗА ДЕВЕТ ПРОДУЖЕН: Виши суд у Новом Саду донео одлуку за осумњичене за пад надстрешнице у Новом саду
29. 04. 2025. у 15:23
КРИВИЧНО ванпретресно веће Вишег суда у Новом саду укинуло је притвор Јасни Стојиљковић Милић, једној од 13 осумњичених за пад надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду 1. новембра прошле године. Тада је страдало 14 особа, а три су биле тешко повређене, од којих су две у међувремену преминуле.
Повезане вести

ЗА МЕМОРИЈАЛНИ ЦЕНТАР КИВИЈУ 310 ХИЉАДА: Наставља се прикуљање новца за изградњу центра посвећеног фудбалеру страдалом у Новом Саду
Вукосава Ђапић Атанацковић, генерални секретар Спортског савеза града Зрењанина, Велибор Младеновић, председник Фудбалског савеза града Зрењанина и потпредседници Бранислав Пандуров и Дарко Тошић, посетили су Книћанин и председнику локалног ФК Потисје, Милошу Јовићу, уручили чек на 310 хиљада донара, колико је прикупљено на недавно завршеном Зимском турниру у малом фудбалу.
10. 02. 2025. у 10:20

НАРЕДБА О ДОПУНИ ИСТРАГЕ ЗА ТРИ ДАНА: ВЈТ у Новом Саду о одлуци суда о оптужници за трагедију на Железничкој станици
ПОВОДОМ одлуке већа Вишег суда у Новом Саду, донете у поступку испитивања оптужнице Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду подигнуте против 13 окривљених због трагичног догађаја, када је 1. новембра 2024. године услед рушења надстрешнице Железничке станице у Новом Саду живот изгубило 16 особа , а једна задобила тешке телесне повреде, огласило се и Више јавно тужилаштво у Новом Саду,
11. 04. 2025. у 15:34

САМО ЗАГОРКА ДОЛОВАЦ СПАЈА СЛУЧАЈ НАДСТРЕШНИЦА: Зашто се чак три тужилаштва баве трагедијом у Новом Саду и погибијом 15 људи?
ПРОЦЕСЕ против осумњичених да су својим радом или нерадом допринели да на железничкој станици у Новом Саду 1.11. 2024. године падне надстрешница и убије 15 особа, а двоје тешко повреди, воде чак три тужилаштва у Србији - Више тужилаштво у Новом Саду, Више тужилаштво у Београду и Тужилаштво за организовани криминал.
06. 03. 2025. у 07:00

СУЂЕЊЕ ЗА ПАД НАДСТРЕШНИЦЕ ДА БУДЕ ЈАВНО: Огласило се Више јавно тужилаштво у Новом Саду
ВИШЕ јавно тужилаштво у Новом Саду је на основу одлуке Врховног јавног тужилаштва у вези евентуалног извршења више кривичних дела са коруптивним елементима у току предузимања свих грађевинских радњи предузетих на Железничкој станици Нови Сад, упутило целокупне списе предмета Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду на рад и даље поступање Јавном тужилаштву за организовани криминал.
13. 02. 2025. у 12:49

"ПРЕСУДИЋЕ" ВИШИ СУД У БЕОГРАДУ: Чека се одлука ко ће бити надлежан за случан пада надстрешнице у Новом Саду и погибију 15 људи
КОНАЧНУ одлуку да ли ће предмет против троје оптужених, менаџерке за развој инвестиција у "Инфратсруктирама железнице" Слободанке К. и председника и члана Комисије за технички преглед железничке станице Милутина С. и Биљане К. везано за трагедију насталу падом надстрешнице железничке станице у Новом Саду, остати у надлежности Вушег тужилаштва у Београду или ће прећи у руке Тужилаштва за организовани криминал, донеће Виши суд у Београду.
06. 03. 2025. у 17:16
Најновије из рубрике

ВИШЕ ПОВРЕЂЕНИХ, ЈЕДНА ОСОБА ЗАРОБЉЕНА ИСПОД КОМБИЈА: Саобраћајна несрећа у Новом Саду - све службе на терену
У НОВОМ Саду код скретања за Мост Слободе, вечерас се догодила тешка саобраћајна незгода.
01. 05. 2025. у 22:30

НЕКОЛИКО ОСОБА ИЗБОДЕНО НОЖЕМ: Масовна туча две породице у Новом Пазару (ВИДЕО)
У НОВОПАЗАРСКОМ приградском насељу Трнава вечерас око 20 часова дошло је до масовне туче између чланова две породице- Рашљанин и Љуца, која је ескалирала у брутално насиље употребом хладног оружја.
01. 05. 2025. у 21:17

ОПАСАН БЕГУНАЦ ОТКИНУО НАНОГИЦУ ПОСЛЕ ШЕТЊЕ У БЕОГРАДУ: Ако га видите одмах ово урадите - тражи се због најтежег злочина
ЗА Цетињанином, Филипом Ивановићем (33), расписана је међународна потерница након што је 4. децембра 2024. године побегао из кућног притвора са своје адресе у Београду, те том приликом насилно уклонио свој електронски надзор.
01. 05. 2025. у 20:53

УХАПШЕН ЖАНДАРМ (48) ИЗ ШАПЦА КОЈИ ЈЕ ПРЕТУКАО ЖЕНУ: Огласио се МУП - Извадио пиштољ, па јој прислонио на главу (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, по налогу Основног јавног тужилаштва у Шапцу, ухапсили су Б. Т. (48) припадника Одреда Жандармерије у Београду, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела угрожавање сигурности и прогањање.
01. 05. 2025. у 20:19

ЕВО КО ЈЕ РАЊЕН НА АЛТИНИ: Пуцач испалио рафал у астру, па одјурио џипом
ПУЦЊАВА и велика драма догодила се око 17.45 часова у земунском насељу Алтина, када је из теренског возила испаљен рафал у човека.
01. 05. 2025. у 19:48
Коментари (0)