У ЛЕТЊИКОВЦУ ПАКЕТИ СА ТРИ КИЛОГРАМА АМФЕТАМИНA: Сремскомитровачка полиција ухапсила тројицу осумњичених

Љиљана Прерадовић

02. 05. 2025. у 13:40

Полиција у Сремској Митровици запленилАа је три килограма прашкасте материје за коју се сумња да је амфетамин и ухапсила М. Ђ. (21), Д. Н. (22) и Н. М. (20), због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

У ЛЕТЊИКОВЦУ ПАКЕТИ  СА ТРИ КИЛОГРАМА АМФЕТАМИНA: Сремскомитровачка полиција ухапсила тројицу осумњичених

Фото Shutterstock

Приликом претреса летњиковца у градском викенд-насељу, полиција је пронашла више најлонских пакета са три килограма праха за који се сумња да је амфетамин, 72,9 грама биљне материје за коју се сумња да је марихуана и дигиталну вагицу. 

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Сремској Митровици, осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова, у ком року ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужилаштву. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!