ХУЛИГАНИ БЛОКАДЕРИ ПРИЗНАЛИ: Напали су полицију, ево колика им је казна
ДВОЈИЦА демостраната данас су на саслушању признала кривицу за нападе на полицајце током протеста у Београду 14. августа и закључили су споразуме са Вишим јавним тужилаштвом у Београду на основу којих ће бити осуђени на условне и новчане казне затвора, потврђено је у том тужилаштву за "Новости"

Фото: Профимедиа
Срђан Ђ. (54) из Београда признао је кривично дело Насилничко понашање на спортској приредби или јавном скупу за условну казну затвора од једне године и 11 месеци са роком проверавања од 4 године и новчану казну од 10.000 динара.
Он је признао да је 14. августа 2025. године око 22.45 часова на раскрсници улица Булевар Михаила Пупина и Џона Кенедија вршио насиље на јавном скупу, тако што је лименком пива, гађао полицијске службенике у кордону и физички се опирао хапшењу.
Страхиња Р. (21) из Ваљева признао је исто кривично дело за условну казну затвора од једне године и шест месеци и новчану казну од 10.000 динара.
Према споразуму Страхиња Р. је признао да је 14. августа 2025. године око 00,20 часова у Београду на раскрсници Београдске улице и Булевара краља Александра вршио насиље на јавном скупу, тако што је у више наврата флашама и флашама са физиолошким раствором гађао полицијке службенике ПЈП Полицијске бригаде који су били у кордону и обезбеђивали скуп.
Споразуми су предати Вишем суду у Београду ради одлучивања о њиховом потврђивању.
Препоручујемо

БЛОКАДЕРИ УСТАШЕ ЗАПАЛИЛИ ПРОСТОРИЈЕ СНС У ВАЉЕВУ, ГРАДСКЕ УПРАВЕ, БРУТАЛНО НАПАЛИ ПОЛИЦИЈУ: Ухапшено 18 блокадера
16. 08. 2025. у 15:35 >> 23:46

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)