ПРЕД ТУЖИОЦЕМ ЗБОГ УГРОЖАВАЊА СИГУРНОСТИ: Сумња се да је оштећеној претио да ће је одробијати
Пред јавним тужиоцем Основног јавног тужилаштва у Лесковцу саслушан је ухапшени С.С. (28) из Лесковца на околности извршења кривичног дела угрожавање сигурности.
И. Митић
Стављено му је на терет да је јуче једној оштећеној упутио речи претње да ће је одробијати.
Осумњичени је изнео своју одбрану. Након саслушања, због околности које указују да би могао ометати поступак утицањем на оштећену и сведоке, јавни тужилац предложио је да му се одреди мера забране прилажења, састајања или комуницирања са одређеним лицем, уз обавезу да се повремено јавља полицији.
У даљем току поступка, јавни тужилац ће спровести доказне радње, по чијем предузимању ће донети одлуку.
Препоручујемо
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)