ПРВЕ СЛИКЕ ХАПШЕЊА ЛАЗАРА ВУЛЕВИЋА: Осумњичен за двоструко убиство, пронађен у изолованом објекту (ФОТО)
Полицијски службеници Регионалног центра безбедности „Југ“ су данас, у сарадњи са службеницима Сектора граничне полиције, и у координацији са Вишим државним тужилаштвом у Подгорици, уз ангажовање свих расположивих ресурса и спроводећи хитне интензивне мере и радње из своје надлежности, у Бару лоцирали и лишили слободе Лазара Вулевића, осумњиченог за кривично дело тешко убиство извршено у Никшићу, на штету лица М. П. (74) и М. В. (41).
Фото: МУП Црне Горе
Oсумњичени је данас, од стране полицијских службеника, уз употребу службеног пса, у веома кратком року лоциран у једном изолованом објекту у Бару и лишен слободе.
Фото: МУП Црне Горе
У затвору провео 13 година
Извршеним проверама кроз полицијске евиденције утврђено је да је осумњичени у претходном периоду, у Управи за извршење кривичних санкција одслужио затворске казне у трајању од скоро 13 година због извршених кривичних дела из области имовинског криминалитета.
Лазар Вулевић ће уз кривичну пријаву у законском року бити приведен тужиоцу у Вишем државном тужилаштву у Подгорици на даљу надлежност.
(Блиц)
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)