ИЗБОЛИ ИХ "ДОСТАВЉАЧИ ХРАНЕ": Двојица турских држављана нападнута у Београду
ДВОЈИЦА држављана Турске тешко су повређена у Београду када су их у стану напала тројица маскираних мушкараца који су се представили као достављачи хране.
Фото: И.М.
Двојица турских држављана примљена су у недељу увече у Ургентни центар са тешким телесним повредама.
Према њиховим речима, напала су их тројица маскираних мушкараца који су се представили као достављачи.
У недељу, око 22 сата, београдски Ургентни центар примио је двојицу држављана Турске, Е.Х. (47) и Б.Ц. (23), са озбиљним повредама нанетим хладним оружјем. Према незваничним информацијама, жртве су полицији испричале несвакидашњи и узнемирујући след догађаја који се одиграо у стану у којем су боравили.
Повређени мушкарци су у својим изјавама навели да је драма почела када је неко позвонио на њихова врата. Како тврде, испред су стајала тројица мушкараца који су изгледали као достављачи хране, али су на лицима имали маске.
Одмах по отварању врата, дошло је до бруталног насиља. Према наводима жртава:
Е.Х. (47) је први нападнут и задобио је више убодних рана у пределу ногу и руку.
Б.Ц. (23) је задобио опасну повреду, убодну рану у пределу стомака.
Истрага у току
Лекари су констатовали да обојица мушкараца имају тешке телесне повреде. О целом случају је одмах обавештено Више јавно тужилаштво у Београду, које је преузело вођење истраге.
Полиција тренутно интензивно ради на расветљавању свих околности овог догађаја. Приоритет је провера исказа повређених, као и:
Преглед снимака са сигурносних камера на објекту и у околним улицама.
Идентификација нападача и утврђивање да ли је реч о стварним достављачима или су маске и опрема коришћени као параван за разбојништво.
Од Е.Х. нападачи су узели око хиљаду евра.
(Телеграф)
Препоручујемо
ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ЗЛОЧИНА: Убиство Дарка Весковића званог Прика (ФОТО/ВИДЕО)
22. 06. 2026. у 18:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)