"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ухапшен судија Основног суда у Сјеници

Н. Кочовић

26. 03. 2021. у 18:53

СУДИЈА Основног суда у Сјеници Љ.В. (44) ухапшен је због сумње да је оверавао купопродајне уговоре без присуства уговорних страна за шта је, наводно, примао новчану надокнаду, незванично сазнају Вечерње новости.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Ухапшен судија Основног суда у Сјеници

Фото Depositphotos

У заједничкој акцији Вишег тужилаштва у Новом Пазару, полиције и Безбедносно-информативне агенције ухапшени су и рефернт Основног суда М.Х. (55), као и службеник Катастра Д.П. (53).

Према незваничним информацијама, уговоре које је судија потписивао, без присуства уговорних странака, купци су касније користили да се упишу као власници некретнина у Катастру.

У склопу акције полиција је узела изјаве од двадесетак продаваца и купаца чији су уговори на тај начин оверени.

Судија је осумњичен да је починио кривично дело кршење закона од стране судије, тужиоца или његовог заменика.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу