ЕПИЛОГ НАПАДА НА МЕДИЦИНАРА У ЗЕМУНУ: Ухапшени осумњичени за пребијање медицинског техничара и бацање бакље на њега

10. 04. 2021. у 08:01

НАКОН што је у петак дошло до стравичног напада на медицинског техничара Н. П. и још једну особу у Алтини, на које су непознате особе насрнуле бакљама, огласио се МУП Србије.

ЕПИЛОГ НАПАДА НА МЕДИЦИНАРА У ЗЕМУНУ: Ухапшени осумњичени за пребијање медицинског техничара и бацање бакље на њега

Фото: Г.Шљивић

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду брзом и ефикасном акцијом идентификовали су петорицу мушкараца, од којих су тројица малолетни, који се сумњиче да су физички напали двадесетједногодишњег и двадесетпетогодишњег мушкарца у Земуну.

- Сумња се да су они маскирани фантомкама јуче око 13.30 часова на углу улица Љиљане Крстић и Угриновачки пут тукли двојицу младића, да би један од њих потом бацио упаљену бакљу и повредио двадесетједногодишњака - наводи се у саопштењу.

Полиција је убрзо идентификовала и пронашла петорицу мушкараца против којих ће бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање, док се за још једним осумњиченим интензивно трага.

Да подсетимо, Н. П. је најпре нападнут, односно претучен, а онда и осмуђен ватром по лицу.

У питању је, како се сазнаје, медицински техничар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (1)

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?