"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Хапшење због лажне дојаве о бомби у крушевачком суду, осумњичени хтео да одложи рочиште?

С.Б.

21. 04. 2021. у 19:23

ПОЛИЦИЈА у Темерину ухапсила је Р.Т. (33) због основа сумње да је починио кривично дело изазивање панике и нереда,сазнају “Новости”. Реч је у ствари о особи која је данас око 12,30 позвала Виши суд у Крушевцу и лажно дојавила да је у једној од судница овог суда подменута експлозивна направа.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Хапшење због лажне дојаве о бомби у крушевачком суду, осумњичени хтео да одложи рочиште?

Фото: С.Б.

Како су “Новости” објавиле, судска зграда, где је осим Вишег суда и седиште Основног суда као и оба јавна тужулштва, Основно и Више, било је на кратко евакуисано, а након што се утврдило да је дојава лажна,запослени су се вратили у зграду.

Како сазнајемо из више извора, осумњичени Р.Т. је требало да се појави на суду у Крушевцу где му се судило због преваре.

Сат времена раније, окренуо је суд у покушају да спречи суђење. Полиција је идентификовала позиваоца, Основно јавно тужулаштво у Крушевцу одредило је меру задржавања до 48 сати због сумње да је починио кривично дело изазивање панике и нереда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...